Інформація про ЖК Дніпровський

Будинок введено в експуатацію. Заселено. Сучасний 25-поверховий будинок комфорт-класу з підземним паркінгом органічно вписався в центр Дарниці. Він безумовно стане центром притяжіння мікрорайону. Вдале розташування в самому серці району відкриває доступ до відмінно розвиненої інфраструктури Дарниці.

Проектом передбачені 1- та 2-кімнатні квартири, дворівневі апартаменти з панорамними видами. Сучасна архітектура, технології в будівництві, продумані до дрібниць планування квартир і прибудинкової території забезпечать високий рівень і комфорт проживання. Любителів відпочинку і прогулянок на свіжому повітрі порадує близькість міського скверу.

На території житлового комплексу реалізована концепція «двір без машин». Для автомобілів мешканців і гостей передбачений підземний паркінг, спуститися в який можна на ліфті з будь-якого поверху будинку. Для зручності мешканців в просторому холі житлового комплексу передбачена цілодобова рецепція.

Девелопером проекту виступає, добре знайома своїми масштабними проектами, компанія KSM-GROUP. Компанія має понад 25 років бездоганної репутації в сфері проектування та будівництва. Знаковим для компанії стало будівництво житлового комплексу «Кришталеві джерела» (м. Київ, Голосіївський р-н).